Truhlářství Nedvěd, tradice od roku 1998

blog-06.jpg

Podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy svou funkčností, estetikou a univerzálností použití úspěšně konkurují laminátovým podlahám. Jsou oblíbené pro svou vysokou životnost, snadnou údržbu a dokonalou imitaci přírodních dřevin. V porovnání s laminátovými podlahami se vyznačují nízkou hlučností a jsou tak vhodné k instalaci do rodinných domů, bytů, škol, kanceláří, hotelů nebo třeba obchodních center.

Zajímá Vás

a funkčnost?

vinylové podlahy?

vše se dozvíte zde

Parketové podlahy

Parketová podlaha je tradiční dřevěná masivní podlaha. Tento typ podlahy je oblíbený zejména pro dlouhou životnost, snadné udržování a nádhernou kresbu dřeva. Proč jsou parketové podlahy stále jedny z nejvyhledávanějších?

údržba

životnost

dřeva

několikanásobné renovace

PVC podlahy

Dodáváme PVC podlahy světových výrobců a značek. V nabídce máme podlahy mnoha dekorů, kvalit a šíří, vyráběné na nejmodernějších výrobních linkách v Evropě. Můžeme nabídnout PVC šíře 2 m, 2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, a 5 m.

2m a 2,5m

3m a 3,5m

4m a 5m

Terasové podlahy

Montujeme a dodáváme také terasové podlahy z exotických dřevin nebo dřevoplastu.
Terasové podlahové krytiny se dají rozdělit do kategorií podle kvality a cenové úrovně. Pokládka terasových podlah si žádá své – pouhý výběr podle vzorkovníku nemusí být vždy tím „pravým ořechovým“.
Měli byste vědět, jak budete terasu využívat, zda bude na přímém slunci nebo jaká by měla být její životnost. Nic není věčné a zejména u teras je nutné zvážit dobu předpokládané životnosti.

Korkové podlahy

Nabízíme korkové podlahy z Portugalska, jejich pokládku pak ve dvou provedeních – lepené a zámkové.
Korková podlaha je je pravděpodobně tou nejlepší volbou pro vaši domácnost. Je antibakteriální, antistatická, příjemná na dotek a zejména při chůzi naboso skýtá nadmíru příjemný zážitek.
Korek totiž působí jako skvělý tepelný a zvukový izolant. Korkové podlahy se dodávají v rozmanitém barevném provedení a v různých rozměrech. Další možností je celoplošné nalepení nebo položení plovoucím způsobem, tzv. na click.

Podívejte se na video, jak se taková korková kůra,potřebná pro výrobu korkových podlah, loupe ze stromu.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy nabízíme v širokém výběru podle vzorkovníku od předních evropských výrobců. Laminátové podlahy dnes již nejsou žádnou novinkou, přesto je dobré mít na paměti, že jejich pokládka se může značně lišit v závislosti na zvoleném dekoru.

Podívejte se, jak se pokládá laminátová plovoucí podlaha EGEER

Dřevěné podlahy

Nabízíme také širokou škálu dřevěných podlahových krytin. I v jejich případě je nezbytné zvážit, jaké řešení je nejlepší pro váš záměr.

Podívejte se na video pokládky dřevěné masivní dubové podlahy s povrchovou úpravou olej

Číst dál

  • Datum zveřejnění:

Online poptávka

Vyplňte krátký formulář, obratem se Vám ozveme.


NEXINT s.r.o. 1998-2017