Dveře


Vyrábíme jakékoli dveře na míru, zároveň zákazníkům umožňujeme nahlédnout do katalogů předních výrobců a nabídnout montáž jejich dveří a zárubní.

Dveře a jejich správný výběr

Dveře jsou jednou z nejvýraznějších součástí interiéru. Jejich barevné řešení, zvolený materiál a dekor v kombinaci s prosklením hrají významnou roli nejen estetickou, ale i praktickou. Při volbě správných dveří budete pochopitelně řešit jejich rozměr, materiál i povrchovou úpravu, a souhra těchto faktorů pak ovlivní výslednou cenu. Aby dveře přispívaly k útulnosti vašeho bytu co nejdéle, je třeba důkladně zvážit všechny aspekty.

Barvy

Jednou z vlastností zvolených barev je jejich schopnost ovlivnit vnímání prostoru – světlé barvy prostor opticky zvětšují a odlehčují, tmavé jej naopak zmenšují. Nedílnou součástí výběru dveří jsou zárubně. Jejich barva se nemusí nutně shodovat s barvou dveří – zajímavého efektu je naopak možné dosáhnout kombinací barev, jež se vzájemně doplňují – obecně se však doporučuje použití stejného povrchu. Svou roli nicméně hraje také řešení, které účelně propojí dveřmi oddělené prostory. V dnešní době není problém vybrat kombinaci odstínů přímo na míru. Naše firma nabízí širokou škálu možností. Vedle na zakázku vyráběných dveří z masivu nabízíme také dveře od zavedených výrobců jako SAPELI, SOLODOOR nebo BOULIT. Zavedenými a populárními jsou pro svou výjimečnou kvalitu a cenu produkty značky PORTA DOORS. Při montáži certifikovanými odborníky je na ně dodavatelem poskytována pětiletá záruka.

Prosklení

Obecně platí pravidlo: čím více skla, tím více světla. Dveře vám tak kromě svých estetických předností mohou pomoci snížit náklady na výdaje za elektřinu. Do místností, kde potřebujete více světla a kde trávíte více času proto doporučujeme větší prosklení. Čím dál rozšířenějším je dnes prosklení dveří do koupelny. Nejen proto vám nabízíme také čiré, poloprůhledné i matné skleněné výplně. Nabízíme také skla kalená, jejichž speciální vlastností je vyšší odolnost proti rozbití – dodají tak vaší domácnosti ještě o něco vyšší bezpečí. To oceníte zejména v zájmu svých nejmenších.

Typy

Prodáváme interiérové dveře lakované, se syntetickou dýhou, interiérové dveře s přírodní dýhou, tzv. 3D povrch a povrch CPL, které jsou poslední dobou nejžádanější také pro svou odolnost. Pokud budete potřebovat pomoc s výběrem dveří nebo poradit s ideálním typem dveří, odstínem či prosklením, kontaktujte nás. Dveře vám vyrobíme nebo objednáme dle vašich požadavků na míru s montáží za příznivé ceny.

Interiérové a Exteriérové dveře

Vyrábíme interiérové dveře na zakázku. Zároveň montujeme dveře od známých a kvalitních dodavatelů interiérových dveří (SAPELI, SOLODOOR, PORTA DOORS). Neváhejte se nás na interiérové dveře zeptat. Stejně jako kvalitní interiérové dveře vám na zakázku vyrobíme i ty exteriérové. Ty jsou estetickou i praktickou bránou do vašeho světa!

NEXINT s.r.o. 1998-2017