Skříně, botníky, komody


Skříň je nejtypičtějším nábytkem domácnosti, a proto nesmí chybět ani v našem sortimentu. Nabízíme kvalitní skříně, botníky i komody. Vše realizujeme podle vašich představ. Garantujeme nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.

Skříně

Skříně jsou ideálním úložným prostorem na oblečení, kabáty nebo bundy. I u skříní je možné si nechat vyrobit moderní a nadčasový design, který propojí praktičnost s elegancí. Truhlářství Nedvěd vám vyrobí jak klasické policové skříně, tak i kombinované šatní skříně s možností pověšení košilí nebo kalhot a poličky na ukládání komínků s oblečením. Nejžádanější jsou skříně z lamina, které jsou za nižší cenu. Pokud máte zájem o opravdu odolné a kvalitní skříni, tak je vhodné zvolit skříň z masivu, který vám zajistí dlouhou životnost. Je možné si ke skříni vybrat i nějaké osvětlení nebo zrcadlo, Truhlářství Nedvěd vám dle vašich požadavků vše na zakázku vyrobí.

Botníky

Botníky jsou věčným kusem nábytku. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí botníky různých typů i stylů, protože každá domácnost má jiný styl a jiné požadavky. Můžete si vybrat klasické vyklápěcí botníky, ale také policové, botníkové skříně či botníky na sezení. Botníky jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů, jako například masiv, lamino, eko kůže atd.

Komody

Komoda je univerzální kus nábytku, který může stát kdekoli ve vaší domácnosti a její využití je velmi pestré. Truhlářství Nedvěd vám na zakázku vyrobí takovou, která na první pohled zaujme svým vzhledem a vybočí tak z ustáleného konceptu. Komoda pak nebude jen nábytkem s úložným prostorem, ale středobodem vaší domácnosti. Truhlářství Nedvěd pro vás vyrobí komodu z masivu nebo z lamina, moderní či rustikální, ale i ve tvaru kvádru či elipsy. Na vás pak už jen bude, zda si vyberete zásuvkovou, nebo kombinovanou komodu.

Zásuvková nebo kombinovaná komoda?

Zásuvkové komody se hodí spíše do ložnice, předsíně nebo na chodbu. V ložnici plní úlohu prádelníku a v předsíni slouží k uložení nezbytných drobností. Výhodou zásuvkových komod je jejich přehlednost. Kombinované komody jsou nejvhodnější do obývacího pokoje nebo do dětského pokoje. Tento typ komody nám nabízí variabilnější uspořádání.

NEXINT s.r.o. 1998-2017