Podlahy


Existuje mnoho druhů podlahových krytin. Tato stránka vám pomůže vybrat tu správnou podlahu do vašeho bytu, domu nebo jiného zařízení. Provádíme realizace několika druhů podlahových krytin. Nabízíme vinylové podlahy, Hydrocork, laminátové podlahy, pvc podlahy, masivní dřevěné podlahy, linoleum, korkové podlahy, terasové podlahy, koberce a další krytiny.
Podlahové krytiny nabízejí obrovskou škálu dekorů a textur s imitací kovu, dřeva nebo dlažby. Některé druhy podlah, jako je vinylová podlaha nebo Hydrocork jsou svojí imitací na pohled k nerozeznání. Nabídka vzorů je tak široká, že si podle svých představ vybere opravdu každý. Přičemž je třeba brát zřetel, kam se daná podlaha bude pokládat. Některé podlahy díky svým vlastnostem jsou vysoce odolné, dokonale flexibilní a pružné, jiné méně. Je třeba brát ohled také na mechanické poškození nebo předcházet havárii. Poraďte se proto s odborníky.

Vinylové Podlahy

Vinylové podlahy svou funkčností, estetikou a univerzálností použití úspěšně konkurují laminátovým podlahám. Jsou oblíbené pro svou vysokou životnost, snadnou údržbu a dokonalou imitaci přírodních dřevin. V porovnání s laminátovými podlahami se vyznačují nízkou hlučností a jsou tak vhodné k instalaci do rodinných domů, bytů, škol, kanceláří, hotelů nebo třeba obchodních center. Krytiny dobře snášejí vlhkost i vodu, zároveň je na ně možné aplikovat proziskluzový prostředek s ochranou klasifikací R10.

Laminátové podlahy

Prodej a pokládka laminátových podlah, včetně přípravy podkladu.Vybrat si můžete ze vzorníku ve kterém je široký výběr laminátových podlah, které máme k dispozici od předních evropských výrobců. Laminátové podlahy dnes již nejsou žádnou novinkou, ale přesto je důležité vědět, že jejich pokládka se může značně lišit v závislosti na zvoleném dekoru. Laminátové podlahy zdobí krásná kresba exotického nebo domácího stromu, laminátová podlaha je nejefektivnější dostupné řešení.

PVC podlahy

Dodáváme PVC podlahy světových výrobců a značek. V nabídce máme podlahy mnoha dekorů, kvalit a šíří, vyráběné na nejmodernějších výrobních linkách v Evropě. Můžeme nabídnout PVC šíře 2 m, 2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, a 5m. Největší předností PVC podlah je jejich pořizovací cena v porovnání s ostatními podlahami. Údržba je nenáročná a některá drobná poškození se dají šikovně opravit. V neposlední řadě nesmíte zapomenout na dobré izolační vlastnosti a povrch, který je velmi příjemný na dotek.

Hydrocork

Hydrocork je podlahová krytina, která je díky svým vlastnostem vhodná do vlhkého až mokrého prostředí, jako například koupelny nebo jiné mokré či vlhké prostory. Díky speciální výrobní technologii, kdy je spojen vinyl a korek vzniká právě tato vodě odolná deska. Deska odolná vodě je velmi stabilní, pevná, ohebná, pružná a co víc, je vhodná i pro podlahové vytápění.

Terasové podlahy

Dřevěné terasové podlahy vytváří přirozený přechod z domu do zahrady, a proto pro vás montujeme a dodáváme také terasové podlahy z exotických dřevin nebo dřevoplastu. Terasové podlahové krytiny se dají rozdělit do kategorií podle kvality a cenové úrovně. Pokládka terasových podlah si žádá své, ani pouhý výběr podle vzorkovníku nemusí být vždy tím „pravým ořechovým“. Měli byste vědět, jak budete terasu využívat, zda bude na přímém slunci nebo jaká by měla být její životnost. Nic není věčné a zejména u teras je nutné zvážit dobu předpokládané životnosti.

Korkové podlahy

Nabízíme korkové podlahy z Portugalska, jejich pokládku pak ve dvou provedeních – lepené a zámkové. Korková podlaha je je pravděpodobně tou nejlepší volbou pro vaši domácnost. Je antibakteriální, antistatická, příjemná na dotek a zejména při chůzi naboso skýtá nadmíru příjemný zážitek. Korek totiž působí jako skvělý tepelný a zvukový izolant. Další podstatnou výhodou korkových podlah je jejich životnost, která činí více než 40 let. Korkové podlahy se dodávají v rozmanitém barevném provedení a v různých rozměrech. Jsou dvě možnosti pokládky a to celoplošné nalepení nebo položení plovoucím způsobem, tzv. na click.

Linoleum

Pro správný výběr linolea je velmi důležitý jeho výrobce, provedení a povrchová úprava, proto pro vás vybíráme od těch nejkvalitnějších dodavatelů. Může se zdát, že se linolea víceméně neliší, ale velký rozdíl tu hraje použité lepidlo, které může být buď moučka dřevitá, nebo korková. Linoleum můžeme nabídnout jako metráž nebo čtverce pro celoplošné lepení, další možností jsou dílce se zámkem pro pokládku plovoucím způsobem.

Masivní dřevěné podlahy

Dřevěná masivní podlaha patří k nejoblíbenějším podlahovým krytinám. Podlahy z masivu jsou nadčasové a luxusní. Interiéru dodají na exkluzivitě a lze je kombinovat s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly masivního dřeva, a nevidíte za ním pouze dřevo se skvělými vlastnostmi, tak je to podlaha prvávě pro vás. K velmi oblíbeným patří dubová dřevěná podlaha. Vyniká svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Tuto podlahu berte jako investici, vydrží vám po celé generace. Navíc ji lze bez problémů renovovat.

Online poptávka

Vyplňte krátký formulář, obratem se Vám ozveme.


NEXINT s.r.o. 1998-2017